Ogłoszenia RadomDodaj ogłoszenie Kontakt Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie
Kategorie
Dom i Ogród (738)
Gastronomia (38)
Komputery (107)
Motoryzacja (399)
Nieruchomości (531)
Praca (4571)
Rolnictwo (60)
Różne (1273)
Sprzęt RTV AGD (96)
Ślub i wesele (215)
Telefony GSM (69)
Turystyka (133)
Usługi (4981)
Zdrowie i Uroda (250)
Partnerzy
Aktualności
Ogłoszenia Radom i okolice
   Darmowe ogłoszenia Radom i okolice. Ogłoszenia w internecie - dodaj swoje ogłoszenia: sprzedam, kupię, zamienię , anonse, oferty bezpłatne.
 Dodano: 2010-04-16 12:30:34
Archiwum aktualności
Wyszukiwarka
 Szukaj słów:
 Miejscowość:
 Kategoria:
 Typ oferty:
 Cena:
od:
do:
Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  13733
 Oczekujące:  3
 On-line : 1
RSS
 Komisjoner - pracownik wydania towaru

 Cena:
 Rodzaj ogłoszenia: Dam prac?
 Lokalizacja:
Polska  Kerpen  ul.

 Dodano: 2016-11-02
 Ogłoszenie ważne do: 2019-08-01
 Pokaż na mapie:
 Opis:
Firma EuroJob24-Group aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze komisjonera - pracownika magazynowego w systemie pick by voice.

Opis stanowiska / obowi?zki:
• Kompletacja zamówie? zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artyku?y spo?ywcze ?wie?e i suche)
• Zbieranie towarów przy pomocy s?uchawek ( 25 komend i liczebniki do 1000): przyj?cie zlecenia, potwierdzenie za pomoc? do??czonego mikrofonu
• Obs?uga wózków elektrycznych typu: Jungheinrich
• Dbanie o porz?dek w miejscu pracy
• Wykonywanie zada? zgodnie z przepisami BHP

Wymagania
• Udokumentowane do?wiadczenie zawodowe na stanowisku komisjonera w systemie pick by voice
• Znajomo?? liczebników i komend w j?zyku niemieckim koniecznych do obs?ugi systemu pick by voice

• Gotowo?? do wyjazdu w ci?gu kilku dni
• W?asny samochód- mile widziany

Oferujemy

• Umow? o prac? na warunkach niemieckich
• Stawka godzinowa 9,00€ brutto
• Pe?ny etat
• Dodatki za prac? w godzinach nadliczbowych, za prac? w niedziele i ?wi?ta wg. taryfy iGZ
• Zapewniamy zakwaterowanie w dobrym standardzie.
• Zapewniamy opiek? polsko j?zycznego koordynatora, brygadzisty i lidera grupy ( sprawy bie??ce podstawowe, banki, urz?dy, szpitale, sprawy dot.” Kindergeld”, grup podatkowych oraz rozliczeniowych)
• Oferujemy Prac? od zaraz

Zg?oszenia prosz? wysy?a? na adres k.chylinska@eurojob24.pl w temacie wpisuj?c: Komisjoner
lub pod numerem +48669100660

Do swojego CV prosz? do??czy? nast?puj?c? klauzul? :
,,Wyra?am zgod? na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezb?dnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustaw? z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z pó?n. zm)"

Informujemy, ?e skontaktujemy si? tylko z wybranymi kandydatami.