Ogłoszenia RadomDodaj ogłoszenie Kontakt Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie
Kategorie
Dom i Ogród (699)
Gastronomia (32)
Komputery (102)
Motoryzacja (389)
Nieruchomości (523)
Praca (4498)
Rolnictwo (58)
Różne (1231)
Sprzęt RTV AGD (94)
Ślub i wesele (215)
Telefony GSM (68)
Turystyka (134)
Usługi (4882)
Zdrowie i Uroda (245)
Partnerzy
Aktualności
Ogłoszenia Radom i okolice
   Darmowe ogłoszenia Radom i okolice. Ogłoszenia w internecie - dodaj swoje ogłoszenia: sprzedam, kupię, zamienię , anonse, oferty bezpłatne.
 Dodano: 2010-04-16 12:30:34
Archiwum aktualności
Wyszukiwarka
 Szukaj słów:
 Miejscowość:
 Kategoria:
 Typ oferty:
 Cena:
od:
do:
Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  13438
 Oczekujące:  1
 On-line : 1
RSS
 Pracownik produkcji w Venray

 Cena:
 Rodzaj ogłoszenia: Dam prac?
 Lokalizacja:
Polska  Venray  ul.

 Dodano: 2017-12-20
 Ogłoszenie ważne do: 2019-04-30
 Pokaż na mapie:
 Opis:
Dla naszego Klienta, nowoczesnych magazynów logistycznych ze sprz?tem elektronicznym w Venray, poszukujemy pracowników.
Magazyny posiadaj? sprz?t ameryka?skich marek: TomTom, HP, GoPro; g?ównie nawigacje do samochodów, drobna elektronika, aparaty i kamery.

Miejsce pracy: Venray, Holandia

Opis stanowiska:
- Pakowanie drobnej elektroniki przy linii produkcyjnej oraz zabezpieczanie do wysy?ki
- Przemieszczanie towarów przy u?yciu ?rodków transportu wewn?trznego
- Przygotowywanie przesy?ek wychodz?cych
- Obs?uga towarów (pakowanie, etykietowanie, przyklejanie naklejek lub umieszczanie kodów kreskowych)
- Sprawdzanie dokumentów i list zbierania zamówie? oraz oznakowywanie ich
- Przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagania:
- Minimum podstawowa znajomo?? j?zyka angielskiego
- Mile widziane do?wiadczenie w pracy magazynowej lub na linii produkcyjnej

Oferujemy:
- Dojazd i zakwaterowanie
- Darmowy abonament Vodafone, aby? mia? sta?y kontakt z rodzin? i przyjació?mi.
- Umow? na warunkach holenderskich obejmuj?c? dodatki i ?wiadczenia
- Sta?e godziny pracy
- Cotygodniow? wyp?at?, sta?y dost?p do paska wyp?at
- Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzie? ochronn? do pracy)

Prosimy wysy?a? CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyra?am zgod? na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i za??czonych dokumentach dla celów aktualnej i przysz?ych rekrutacji, w tym weryfikacj? prawdziwo?ci tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzib? na Bielanach Wroc?awskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadz?cych agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe b?d? przetwarzane dla celów aktualnej i przysz?ych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mog? by? udost?pniane potencjalnym pracodawcom, a tak?e innym podmiotom prowadz?cym rekrutacj?. Informujemy o prawie wgl?du do danych osobowych, ich poprawiania.